Kalendarium

wyprawy motocyklowe, podróże motocyklowe, trasy motocyklowe, wycieczki motocykle

Nasz zespół to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem, którym zależy przede wszystkim na pełnej satysfakcji oraz bezpieczeństwie.

Nasza wiedza bierze się przede wszystkim z tysięcy przebytych kilometrów w każdych warunkach pogodowych. Wiemy jak jeździć i jak przygotować się do jazdy. Postanowiliśmy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem i sposobem podróżowania, który jest wymagający dla każdego motocyklisty.

wyprawy motocyklowe, podróże motocyklowe, trasy motocyklowe, wycieczki motocykle

Jakub Dygnas

Założyciel RDTours.pl. Na motocyklach zaczął jeździć już w wieku 7 lat. Teraz zajmuje się tym profesjonalnie.

Zamiłowanie do jazdy motocyklem zrodziło się dawno temu. Zwabiony dziewiczą przyrodą i obezwładniającą magią fiordów podczas swoich pierwszych wypraw kierowałem się przede wszystkim na północ Europy. W końcu przyszedł czas na zupełnie inny klimat. Wtedy własnie pojawiły się Bałkany, których kulturą i historią zostałem absolutnie oczarowany. Niegasnące pragnienie odkrywania nowych miejsc, nie pozwala mi zatrzymać się w miejscu. Wciąż poszukuję nowych kierunków, doskonałych na zrealizowanie niezapomnianych wypraw motocyklowych.

Nasz zespół
wyprawy motocyklowe, podróże motocyklowe, trasy motocyklowe, wycieczki motocykle

Wojciech Hankiewicz

Na Sri Lance od 2014 roku. Absolutnie zauroczony tym niewielkim krajem postanowił zwiedzać go na motocyklu.

Przez pierwsze lata prowadziłem dwa pensjonaty o nazwie Little White House w Kandy i w Trincomalee. W 2015 roku zacząłem organizować wycieczki objazdowe po wyspie. Wielokrotnie przejechałem Sri Lankę wzdłuż i wszerz motocyklem, z czego zrodziło się pragnienie pokazywania wyspy w tej, moim zdaniem, najpiękniejszej formie. Miarą atrakcyjności tego typu wypoczynku są wieczorne dyskusje ludzi z którymi jeżdżę.

Nasz zespół
wyprawy motocyklowe, podróże motocyklowe, trasy motocyklowe, wycieczki motocykle

Alan Foxcroft

Podróżnik i profesjonalny przewodnik wypraw motocyklowych. Przygodę z motocyklem zaczął w wieku 10 lat.

Swój pierwszy motocykl dostałem w wieku 10 lat. Od tego czasu spróbowałem niemal każdego typu jazdy – wyścigi szosowe, żużel, off-road, adventure. Dzięki doświadczeniu miałem przyjemność stanowić wsparcie dla holenderskiej grupy National Geographic Channel. Po wielu latach poszukiwań swojej ścieżki realizacji, postanowiłem poświęcić się prowadzeniu wypraw motocyklowych. Uwielbiam otwartą przestrzeń i wolność, którą daje jazda motocyklem. Jako zapalony motocyklista, serdecznie zapraszam Cię na wspaniałą przygodę, podczas której pokażę Ci sekrety RPA!

Nasz zespół