Kalendarium

wyprawy motocyklowe, podróże motocyklowe, trasy motocyklowe, wycieczki motocykle

Po kilku latach podróżowania motocyklem mamy już swoją własną ideę i styl jazdy. Wiemy, że za dnia trzeba dać z siebie wszystko, że każda pogoda jest dobra by jechać przed siebie ciesząc się drogą i widokami.

To, czego nikt nie może nam zabrać, to wspomnienia, a jedynie silne emocje i skrajne warunki mogą odcisnąć na nas swe piętno, sprawiając że każdy wyjazd staję się wyjątkowy i niezapomniany. Nocą zaś ładujemy baterie, nie unikając przy tym wygód. Ciepły prysznic, wygodne łóżko, dobra kolacja oraz syte śniadanie. Wszystko po to, by zadbać o dobry nastrój oraz siły niezbędne przy tak intensywnych przeżyciach.

wyprawy motocyklowe, podróże motocyklowe, trasy motocyklowe, wycieczki motocykle

Doświadczenie

Dlaczego my?

Za sobą mamy samotne oraz grupowe podróże do rozmaitych części Europy między innymi do Norwegii, Finlandii, Austrii, Włoch, Turcji, Ukrainy, Czech, Słowacji, Bośni i Hercegowiny, Rumunii, Serbii, Albanii, Czarnogóry, Grecji, Białorusi.

Nasza wiedza przede wszystkim bierze się z tysięcy przebytych kilometrów w każdych warunkach pogodowych. Wiemy jak jeździć i jak przygotować się do jazdy. Postanowiliśmy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem i sposobem podróżowania, który jest wymagający dla każdego motocyklisty.

Nasze zasady
wyprawy motocyklowe, podróże motocyklowe, trasy motocyklowe, wycieczki motocyklowe

Ludzie z pasją

Zgrany zespół

Ze wszystkich podróży wracaliśmy wykończeni, a mimo to wciąż niebywale podekscytowani, z uśmiechem nieschodzącym z twarzy jeszcze przez wiele dni po wyprawie.

Po jednej z nich zapragnęliśmy byś i Ty mógł to poczuć. ​ Nasz zespół to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem, którym zależy przede wszystkim na pełnej satysfakcji oraz bezpieczeństwie.

Nasz zespół

Zapisz się do naszego newslettera

Chcesz otrzymywać informacje na temat najnowszych tras, przydatnych artykułów oraz organizowanych przez nas wyjazdów? Dobrym pomysłem będzie zapisanie się na nasz newsletter! Nie będziemy pisać dla zabawy - tylko konkretne informacje! ;)

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem